Indeling Spui seizoen 2024-2025

Geschreven op: 5 juli 2024

In de komende competitie 2024-2025 zal Spui er vanaf de eerste wedstrijd moeten staan. De vierde klasse A telt (slechts) elf clubs, waarvan zes Zeeuws-Vlaamse. Het belooft een sterke competitie te worden, met verenigingen als RIA Westdorpe, Zaamslag, Patrijzen en Philippine. 
Afgelopen seizoen redde Spui pas op de laatste wedstrijddag op miraculeuze wijze het vege lijf met een overwinning in Sas van Gent tegen Corn Boys. De ploeg maakte een wisselvallig seizoen door; dat zal komend seizoen beter moeten. De nieuwe trainer Steve Kesteleijn kan daar vanaf augustus aan werken. Het mooiste affiche is vanzelfsprekend de (dubbele) derby tegen Zaamslag. 

De volledige indeling in 4A is als volgt:
DwO'15
Lewedorpse Boys
Nieuwdorp
NIeuwland
Oostburg
Patrijzen
Philippine
RIA Westdorpe
Sluis
Spui
Zaamslag