Afscheid van Sietse

Geschreven op: 17 november 2023

Bedroefd nemen we afscheid van

Sietse de Smet

Vanaf de oprichting in 1948 is Sietse betrokken geweest bij VV Spui. Als speler en vrijwilliger heeft hij veel voor de vereniging betekend. Tot zijn 78ste speelde hij mee in de naar hem vernoemde Wedstrijd van Sietse, jaarlijkse ontmoeting tussen oud-spelers.

De uren die hij als vrijwilliger aan ‘zijn’ vereniging besteedde zijn ontelbaar. ‘Opa? Die slaapt op Spui’, zei zijn kleinzoon ooit. Sietse was de bedenker van de Zilveren Schoen, onderscheiding voor de Vrijwilliger van het Jaar.

We herinneren Sietse als legendarische ‘Spui-haas’, de bijnaam van onze leden en supporters. Als blijvend eerbetoon aan hem ligt op ons sportpark tussen kantine en tweede veld sinds 2019 het Straatje van Sietse.

Bestuur en leden van VV Spui wensen zijn echtgenote Anna, kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe.