Steve Kesteleyn nieuwe hoofdtrainer Spui

Geschreven op: 23 februari 2024

Steve Kesteleyn volgt komend seizoen Marc de Kunder op als trainer van Spui. Kesteleyn is nu nog trainer van HBC’22, dat ook in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal uitkomt.

De geboren Belg was, voordat hij het traject van de fusie tussen Hoofdplaat en Biervliet inrolde, twee jaar oefenmeester van Hoofdplaat. Kesteleyn speelde zelf jarenlang als verdediger in de hoofdmacht van RIA W. Hij heeft bij Spui voor een jaar getekend, met de optie voor nog een seizoen.

Marc de Kunder zet bij Spui een punt achter zijn loopbaan als trainer. Hij is herstellend van een heupoperatie en wacht op een ingreep aan zijn knie. De Kunder had nog een contract voor een jaar, maar dient dat niet uit, omdat hij vindt dat hij niet langer de trainer kan zijn die hij wil zijn.

Spui neemt met nog tien wedstrijden voor de boeg met een punt meer dan Corn Boys de zesde plaats in de vierde klasse A in. De bovenste zes ploegen handhaven zich. De onderste zes degraderen naar een nieuw te vormen vijfde klasse.

Bron PZC Sport